KONST / Litografier / Färglitografi 15935035
nr 1593 5035
Jan Naliwajko
(f. 1938), Sverige
Signerad, numrerad 280/290, daterad 1989. Färglitografi, bildmått: 90x58 cm, yttermått inklusive ram: 103x73 cm
Kondition: saknar glas
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 29 januari 2024
kl 19:48:17
600 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
Jan Naliwajko
Läs mer om Jan Naliwajko